Przejdź do treści

WIOSNNE WYPRZEDAŻE! ⚡ KUP 1, OTRZYMAJ 1 ZA DARMO & DARMOWA WYSYŁKA DZIŚ 🔥

  REKLAMACJE I ZWROTY

  Polityka zwrotów

   

  Nasza polityka zwrotów wynosi 30 dni. Jeśli od zakupu przedmiotu minęło więcej niż 30 dni, niestety nie możemy zaoferować zwrotu ani wymiany.

   

  ZWROT

  Jeśli chcesz zwrócić produkt, napisz do nas na adres info@polabazaar.com, a otrzymasz najbliższy adres pocztowy do odbioru.

  Użytkownik ponosi koszty wysyłki związane ze zwrotem produktu. Koszty te nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszty przesyłki zwrotnej zostaną odliczone od kwoty zwrotu.

  W zależności od miejsca zamieszkania użytkownika może upłynąć trochę czasu, zanim otrzyma on wymieniony produkt.

  W przypadku wysyłania zamówienia o wartości powyżej 49,99 € zalecamy skorzystanie z usługi śledzenia przesyłki lub jej ubezpieczenie. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwracany produkt.

  Aby kwalifikować się do zwrotu, produkt musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim został otrzymany. Musi również znajdować się w oryginalnym opakowaniu.

  Aby zrealizować zwrot, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu.

  Nie należy zwracać zakupionego produktu do producenta.

   

   

   

  Wymiana (jeśli dotyczy)

  Wymienimy tylko te produkty, które są początkowo wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcesz wymienić produkt na taki sam, napisz do nas na adres info@polabazaar.com.

   

   

  Zwroty (w stosownych przypadkach)

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych praktykach dotyczących prywatności, masz pytania lub chcesz złożyć skargę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem info@polabazaar.com.

  Poinformujemy Cię również, czy Twój zwrot został zatwierdzony, czy odrzucony.

  Jeśli zwrot zostanie zatwierdzony, zostanie on przetworzony i automatycznie przelany na pierwotną kartę kredytową lub metodę płatności w ciągu kilku dni.

  Opóźnione lub nieodebrane zwroty (w stosownych przypadkach)

  Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, sprawdź najpierw swoje konto bankowe.

  Następnie skontaktuj się z operatorem karty kredytowej, ponieważ oficjalne zaksięgowanie zwrotu może zająć trochę czasu.

  Następnie skontaktuj się z bankiem. Często zaksięgowanie zwrotu zajmuje trochę czasu.

  Jeśli wykonałeś wszystkie powyższe czynności i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem info@polabazaar.com.

  W niektórych przypadkach zostanie przyznana tylko część zwrotu: (w stosownych przypadkach)

  * Wszelkie przedmioty, które nie są w oryginalnym stanie, są uszkodzone lub brakuje w nich części z jakiegokolwiek powodu, który nie wynika z błędu po naszej stronie.

  * Wszystkie produkty zwrócone później niż 30 dni po dostawie.

  DARMOWA DOSTAWA

  BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

  SERWIS 7/7

  30-DNIOWA POLITYKA ZWROTÓW